Wtorek, 26.03.201910:06Forum Mieszkańców Jaktorowa Jaktorów strona główna|mapa strony|napisz do nas
Szukaj


Pompa insulinowa
- Pompa Dana Diabecare R
- Wkłucia
- Akcesoria
Glukometr Microdot
Podręczny monitor EKG
MultiCare IN 3w1 | Mission
- glukoza
- cholesterol
- trójglicerydy
Aparat qLabs
- krzepliwość krwi INR
- czas protrombinowy PT
Aparat Quo-Lab
- hemoglobina HbA1C
Defibrylatory
- Saver One
- Heart Save PAD
Szybkie testy diagnostyczne
GLUKOPHARMA Sp. z o.o.
ul. Kopernika 36/40
00-924 Warszawa
tel. (22) 828 40 67
faks: (22) 826 46 67
e-mail: biuro@glukopharma.eu
Strona główna O firmie Nasza oferta Dla Pacjentów Serwis Kontakt
O Firmie
Firma Glukopharma istnieje od 2006 r. Zajmujemy się dystrybucją artykułów medycznych do diagnostyki i leczenia schorzeń diabetologicznych, internistycznych oraz kardiologicznych.

W trosce o polepszenie jakości życia i zdrowia pacjentów, oferujemy innowacyjny skuteczny i dokładny sprzęt medyczny oparty na najnowocześniejszych światowych technologiach. Oferując urządzenia o bardzo dobrych parametrach, zawsze dbamy o utrzymanie możliwie niskich cen. Działalność firmy Glukopharma spowodowała obniżenie cen m.in. na: pompy insulinowe, paski do glukometrów a także na inny sprzęt z naszej oferty.

Angażujemy się w liczne projekty i akcje szkoleniowe dla pacjentów i lekarzy. Współpracujemy ze stowarzyszeniami diabetologicznymi oraz fundacjami.

Zatrudniamy w firmie wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel zapewniający fachowe porady oraz serwis. Jesteśmy otwarci na Państwa uwagi, bo dzięki nim możemy jeszcze wiele w naszej działalności zmienić na lepsze.

Za swoją działalność charytatywną otrzymujemy wiele nagród oraz - co szczególnie sobie cenimy - wiele podziękowań ze strony pacjentów i lekarzy.

NAGRODY I PODZIĘKOWANIA (kliknij aby zobaczyć powiększenie):Strona główna :: O Firmie :: Nasza oferta :: Dla Pacjentów :: Serwis :: Kontakt :: Napisz do nas :: RODO :: Mapa strony